Schoolplan 2019-2023
 1. 1.1. School en organisatie

  1. Onze school is onderdeel van SKOzoK: Samen Koersen op Zichtbare Onderwijskwaliteit. SKOzoK is een enthousiaste, ambitieuze onderwijsstichting met 29 basisscholen in de gemeenten Bergeijk, Cranendonck, Heeze-Leende, Valkenswaard en Waalre. Onze scholen zijn verdeeld in 15 clusters. Daarnaast heeft SKOzoK één basisschool voor speciaal basisonderwijs. 28 van de SKOzoK-scholen zijn Rooms-Katholiek en twee hebben een Protestants-christelijke grondslag.
   Zo’n 530 medewerkers verzorgen samen primair onderwijs voor circa 5.250 leerlingen.

   Contactgegevens:
   SKOzoK
   Pastoor Jansenplein 21
   5504 BS Veldhoven
   040-2531201
   info@skozok.nl

 2. 1.2. School en haar omgeving

  1. De omgeving van de school

   De Windroos is gelegen aan de Haagstraat in Valkenswaard, naast een speciale school voor basisonderwijs (de Zonnewijzer) en een andere basisschool (de Dorenhagen), samen vormen we Haagstraatplein. Ouders kunnen kiezen uit een breed aanbod van onderwijs op Haagstraatplein. Iedere school heeft haar eigen onderwijsconcept en identiteit.
   Het voedingsgebied ligt vooral in de wijken "Geenhoven" en "het Gegraaf". Hier komen de meeste kinderen vandaan. Daarnaast zien we dat steeds meer ouders voor de Windroos kiezen vanwege de onderwijsvisie of het 5 gelijke dagen weekrooster. Er komen daarom ook kinderen vanuit andere delen van Valkenswaard en andere plaatsen naar de Windroos.   Leerlingprognose:

  2. Leerlingaantallen

   Het aantal leerlingen per 1 oktober van het schooljaar. Tevens een verdeling tussen jongens-meisjes