Schoolplan 2019-2023
 1. 1.1. School en organisatie

  1. Onze school is onderdeel van SKOzoK: Samen Koersen op Zichtbare Onderwijskwaliteit. SKOzoK is een enthousiaste, ambitieuze onderwijsstichting met 29 basisscholen in de gemeenten Bergeijk, Cranendonck, Heeze-Leende, Valkenswaard en Waalre. Onze scholen zijn verdeeld in 15 clusters. Daarnaast heeft SKOzoK één basisschool voor speciaal basisonderwijs. 28 van de SKOzoK-scholen zijn Rooms-Katholiek en twee hebben een Protestants-christelijke grondslag.
   Zo’n 530 medewerkers verzorgen samen primair onderwijs voor circa 5.250 leerlingen.

   Contactgegevens:
   SKOzoK
   Pastoor Jansenplein 21
   5504 BS Veldhoven
   040-2531201
   info@skozok.nl

 2. 1.2. School en haar omgeving

  1. Basisschool de Drijfveer ligt aan het Willem Smuldersplein in kerkdorp Aalst, gemeente Waalre. De school is gelegen in een rustige, verkeersluwe buurt.
   Naast de school ligt kinderdagopvang Dondersteentjes. Het grasveld voor de school en de speelplaats aan de zijkant van de school worden gebruikt gedurende de dag. Vlakbij de school, op ongeveer 3 minuten lopen, staat de gymzaal ’t Hazzo’.

   Basisschool de Drijfveer is een relatief kleine school. De grootte van de school ligt, al enkele jaren, tussen de 80 en 100 leerlingen, afhankelijk van de in- en uitstroom van leerlingen. In de tabel hieronder kunt u zien hoe de verdeling jongens/meisjes en het leerlingenaantal was op 1 oktober van het genoemde jaartal.

  2. Aantal leerlingen

  3. Op basisschool de Drijfveer is een jong, enthousiast team werkzaam.
   Door de intensieve samenwerking is er veel oog voor het welbevinden van iedere leerling. Ook wordt er een grote saamhorigheid tussen leerlingen en leerkrachten ervaren.
   De intensieve communicatie tussen leerkrachten bevordert openheid en deskundigheid.
   Hieronder ziet u de verdeling in fulltime en part-time medewerkers.

  4. Teamsamenstelling